<-!-JAP9NTl->

Vedūnija: "Es zinu, kā atrisināt pašus sarežģītākos Jūsu dzīves jautājumus".


Mīlestība, attiecības, ģimene, bērni, karjera, bizness, nauda. Darījumi, pārdošana un lieli pirkumi.Visās šajās situācijās varu atrast labāko risinajumu, lai izdevīgi būtu tieši Jums.

Ar zīlēšanu es nodarbojos jau no bērnības, sākumā es darīju to, tāpēc, ka  gribēju līdzināties vecmāmiņai, bet pēc tam es sapratu, ka tas nav tāpat vien, bet tā man ir dabas dota dāvana.
      
Vēlāk manu likteni izmainīja numeroloģija.Arvien vairāk es iepazinu sevi un apkartējo pasauli ar ciparu palīdzību. Un pienāca brīdis, kad sapratu, ka varu palīdzēt ne tikai sev, bet varu atnest labumu citiem. Darot laimīgas viņu dzīves, arī apkārt man, pasaule kļūst labāka. Un man, mana palīdzība, atgriezīsies ar manu spēku.
      
Nodarbojos ar pētniecisko darbību, un konsultēju dažādos jautājumos.Tā ir gan ģimenes dzīve, un citi partnerības jautājumi. Dažādi personīgā rakstura jautājumi. Sastādīšu numeroloģisko aprēķinu par saderību ar partneri un izstāstīšu viņa psiholoģisko portretu.
       
Iemācīšu kā noorganizēt veiksmīgu biznesu, un palīdzēšu izvēlēties pareizo darbības virzienu.
        
Pastāstīšu, kā uz  Jūsu dzīvi var novirzīt finanšu straumi. Es palīdzēšu Jums pieņemtpareizos lēmumus, Jūsu jautājumu atrisināšanai!

Zvaniet!Vienkārši Paldies Jums

Vasilīsa


Vedunija - jums ir lieliskas interpretacijas spejas! Ta apvienot mistiku un psihologiju - esmu tiesam apbrinita. Paldies.

Kate


Nevaru teikt, ka Vedūnija izdarīja mani laimīgāk. Es nevaru teikt viņai paldies par mierināšanu. Bija pretēji: viņa nemeloja man, bet izstāstīja rūgtu taisnību. Viņa sapurināja mani, palīdzēja mobilizēt savus spēkus un atvērt acis. Ieteica, kā novērst sekas, tā kā es vērtos pie viņas pārāk vēlu, lai varēja novērst nepatīkamu notikumu. Vedūnija rūpējas par savu reputāciju, nerunā lieku. Brīnišķīgs profesionālis ir numeroloģijā un zīlēšanā.

Aleksejs, Ventspils