<-!-JAP9NTl->

Dārgais apmeklētājs, laipni aicināti mūsu treniņu un lekciju sadaļā!
Mēs piedāvājam Jums pašus populārākos kursus:

 

Seminārs "Ceļš pie sevis"

Seminārā "Ceļš pie sevis" Jūs mācīs izmantot gan senu ceremonijas, gan jaunu metodiku harmonizācijasizplatīsanā ap sevi. Tas atnesīs Jums savstarpējo attiecību, pašsajūtas uzlabojumu, sprieguma novēršanu. Jums sakārtosies materiāla pasaule un darba vide.
Seminārs "Sievietes Maģija"

Seminārs "Sievietes Maģija" izstāstīs Jums par īstu paredzēšanu, parādīs, kā iegūt sievietes laimi, harmoniju, pilnvērtīgas attiecības ar vīriešiem un bērniem.
Zīlēšanas apmācība uz Таrо kartēm Apmācība zīlēt Таro kartīs pie pieredzējušā tarologa iemācīs Jūs apskaidrot pagātni, novēlot tagadni un pareģot nākotni. Jūs studēsiet interpretāciju. Apmācībaiir nepieciešami paņemt līdzi savus Таrо kartes.
Numeroloģijas apmācība Numeroloģijas semināri iemācīs Jūs patstāvīgi pavadīt pilnvērtīgu numeroloģisko analīzi, izdarīt prognozes.

Nodarbības pavada mūsu eksperte Vedūnija, individuāli un grupā, katras nodarbības ilgums - 2 stundas, valoda -  krievu. Laiks ir saskaņojams individuāli. Droši vēršaties pēc informācijas (sadaļa "Kontakti")!

 

 

 

 

Naudas enerģijas kursi Naudas enerģijas kursos Jūs iegūsiet praktiskus padomus, kurus varēsiet izmantot ikdienā naudas piesaistei un savas labklajības uzlabošanai.

Nodarbības pavada mūsu eksperte Anita, individuāli un grupā, katras nodarbības ilgums - 2 stundas, valoda -  krievu un latviešu. Laiks ir saskaņojams individuāli. Droši vēršaties pēc informācijas (sadaļa "Kontakti")!

 

 

 

 

Simbolu veidošanās, to mijiedarbība dažādās kultūrās un praktiskie pielietojumi.

05.03 vai 7.03

Simbolu ražanās, nozīme, pielietojums;DiSimbolu aptvertais diapazons- no pasaules kārtības līdz materiālajai pasaulei (Lielvārdes josta, …)

ZZZīmju pielietojumi mūsdienās: sadzīvē un smalkajā pasaulē.

Pilskalni mums blakus - ieraudzīt senvēsturi ikdienā.

12.03 vai 14. 03

Pilskalnu veidošanas fenomens, to nozīme, skaits un izvietojuma īpatnības;

Aizsardzības, spēka un pašapziņas simbols;Kādi apstākļi ļāva veidoties nelielām ciltīm, kas ilgstoši cīnījās pret lielu pārspēku?

Nodarbības pavada spīkers Ingus, krievu un latviešu valodā. Laiks ir saskaņojams individuāli. Droši vēršaties pēc informācijas (sadaļa "Kontakti")!

 

 

 

 

Maģijas apmācība, teorija un prakse

Šie semināri mācīs Jūs gatavot amuletus un talismanus, vārīt buršanas līdzekļus, noteikt un noņemt lāstu. Temati: simbolu maģija, cīņas un aizsardzības maģija, dziedniecība -pārbaudītas sazvērestības, lāstu noņemšana,
sp
ēka vietas un kā ar tiem strādāt, darbs ar stihijām, maģiska riņķa radīšana, buršanu inventārs, maģiski svētki un to nozīme, mīlestību maģija, rūnu maģija, ievāds biolokācijas diagnostikā, lunārs kalendārs, augu un akmeņu maģisks pielietojums, ievads vudu maģijā.

Nodarbības pavada mūsu eksperte Renāte,formāts - 1-2 reizes nedēļā, krievu valodā, pa brīvdienām, ilgums un nodarbības forma ir klubu saskarsme uz 3 stundām. Droši vēršaties pēc informācijas (sadaļa "Kontakti")!

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūsu paredzēšanas slepenais kods

Mēs atnācām uz mūsu brīnišķīgu Zemi un esam apveltīti ar talantiem un spēju. Bet dzīve nestāv vietā un liek priekš mums jaunus uzdevumus, piedāvā apgūt mums jaunu pieredzi. Kā? Caur negaidītiem piedāvājumiem, intuitīciju. Dažbrīd, diemžēl, cilvēks negrib savirzīties no vietas un pamanīt zīmes uz ceļa, lai caur krīzēm un sāpīgām situācijām izvērstos pretī savam Ceļam.

 

Kaut arī Universs ir vienmēr gatavs dot mums pateikšanas priekšā, lai cilvēka evolūcijas ceļš būtu īpaši harmonisks. Kādi? Par to stāstīs Lunāra horoskopa Mezgļi, kuri tieši tā arī norāda  cilvēka virziena galvenu vektoru, uz viņa galveno uzdevumu. Par to ir mūsu seminārs. Informācijas svarīgumu ir grūti pārvērtēt, tā kā tas ir to, par ko ir jāatceras visu dzīvi un ar ko vajag strādāt visu dzīvi. Tad ar jums būs ceļavējš, panākumi visās dzīves sfērās.

Nodarbības pavada mūsu eksperte Tatjana, nodarbības daudzums – 5. Pirmā nodarbība, kas iepazīstina, ir bezmaksas. Valoda - krievu. Droši vēršaties pēc informācijas (sadaļa "Kontakti")!

 

 Mēs palīdzēsim Jums būt laimīgām!